.
Sosyal Medya Fırsatları Blogu. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Search

1 Haziran 2012 Cuma

Aras Kargo'dan Sinema Bileti Hediyeli Twitter Kampanyası


Aras Kargo yapmış olduğu özel hizmetler hakkında tweet atan 10 kişiye Haziram ayı sonuna kadar Cinemaximumda diledikleri filmde kullanabilmeleri için 2 kişilik davetiye hediye ediyor.

Yapılması ereken ise çok basiten; Aras Kargo'nun en beğendiğiniz özel hizmetinin adını ve nedenini tweet atmak.

Hadi elini çabuk tut bitti bitecek kampanya...

Kampanyaya ulaşmak için   ..Tıklayın..

Aras Kargo Cinemaxium Kampanyası Katılım Koşulları

1. Kullanıcıların kampanyadan yararlanabilmeleri için, açılan formda ad, soyad, telefon numarası ve e-posta adres bilgilerini yazmaları , Aras Kargo’nin sağladığı ürün ve hizmetler hakkında kendileriyle iletişim kurulmasına izin vermeleri gerekmektedir. Verilen iletişim iznini kaldırma hakkı saklıdır ve kullanıcıya aittir.

2. Katılım için katılımcıların Aras Kargo Twitter hesabını takip etmeleri gerekmektedir.

3. Kampanyaya katılım için son tarih 1 Haziran 2012 günüdür.

4. Kampanyaya ait sorularınızı support@promoqube.org adresine gönderebilirsiniz.

5. Kampanyaya katılanlar arasından yapılan çekiliş ile belirlenecek Cinemaxiumum'dan 10 adet çift kişilik sinema bileti kazanacaktır.

6. Yanlış iletişim bilgisi verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, kampanyayı düzenleyen taraflar sorumlu değildir.

7. Kampanya başlangıç tarihi olan 28 Mayıs 2012 tarihinden sonra açılan hesaplar sistem tarafından kabul edilmeyecektir.

8. 30 kişiden az takipçisi olan kullanıcıların hesapları sistem tarafından kabul edilmeyecektir. Aynı kişi birden fazla hesapla kampanyaya katılırsa hesapların sahibinin hiçbir katılımı geçerli sayılmayacaktır.

9. Aras Kargo, bu kampanyayı istediği an sonlandırma hakkına sahiptir.

10. Aras Kargo, kampanyalarıyla ilgili olarak dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

11. Aras Kargo, kampanya kazananlarının isimlerini açıklama hakkını saklı tutar.

12. Uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar belirlendiğinde ödüle hak kazanamayacaklardır. Ayrıca bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkını Aras Kargo saklı tutar.

13. Kampanyada haksız yollarla kendine avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar uzman bir ekip tarafından çeşitli otomasyon yöntemleriyle belirlenmektedir. Haksız bir şekilde kendine avantaj sağlayan katılımcıların belirlenmesinde izlenen prosedür ve işlemler hiçbir şekilde açıklanmamaktadır. Bu prosedürlerin iyi niyetli uygulanmasından kaynaklanabilecek yasaklama ve iptal işlemlerinde katılımcılar itiraz edemeyeceklerini kabul eder.

14. Aras Kargo ve Promoqube A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri verilmez.

0 yorum

Blog Listem