.
Sosyal Medya Fırsatları Blogu. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Search

14 Temmuz 2012 Cumartesi

Facebook Kampanyası: Philips ile Geçmişe Yolculuk


Yeni bir sosyal medya fırsatı ile karşınızdayız. Bu fırsat, daha önce de bizlere facebook üzerinden sosyal medya fırsatı yaratan Philips tarafından sunulmaktadır.

Philips yeni bir Facebook Kampanyası ile daha karşımızda. Bu kez Philips'in Facebook kampanyasında pihilips ürünlerinin yer aldığı en nostaljik fotoğrafı yüklüyor ve hikayesini anlatıyoruz bundan sonrası ise artık sizin tatlı şansınız; Philipsten birbirinden özel hediyeler kazanabilirsiniz.

Philips İle Geçmişe Yolculuk Sıkça Sorulan Sorular 

1) Uygulamaya nasıl katılacağım? 

 Philips ile Geçmişe Yolculuk Uygulaması'na katılabilmek için Facebook'taki uygulamaya izin vermeniz, uygulamanın gerektirdiği adımları gerçekleştirmeniz, katılım formunu doğru ve eksiksiz doldurmanız gereklidir.  

2) Uygulamada belirtilen ilk adım-ikinci adım neyi ifade ediyor? 

Uygulamada ilk adım olarak fotoğraf yüklemeniz ikinci adım olarak da bilgilerinizi doldurmanız ve yorumunuzu yazmanız gereklidir. 

3) Uygulama açılmıyor ne yapmalıyım? 

Uygulamayı görüntüleyememe nedeniniz browserı (internet tarayıcınızı) kapatmadan bir hesaptan log-out olup tekrar başka bir hesaba girince gerçekleşiyor. Browser’ı (internet tarayıcınızı) kapatıp açmanız ya da başka bir browserdan (internet tarayıcısından) giriş yapmanız tavsiye edilir. 

4) Uygulama ne zaman bitecek ve kazananlar ne zaman açıklanacak? 

Uygulama başlangıç-bitiş ve kazanan yarışmacıların açıklanma tarihlerini katılım koşullarını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

0 yorum

Blog Listem